Değerli İş Ortaklarımız ve Kıymetli Çalışanlarımız;

Balıklı bu yıl 17. Yılını kutluyor. Bundan 17 Yıl önce bir sandalye ve bir masa ama büyük bir özgüven ile kurduğum şirketimiz bugün hala aynı tutku ve heyecanla şirkete özel denetim ve danışmanlık faaliyetlerini sürdürmektedir. Balıklı Group, mali işler konusuna getirdiği yenilikçi bakış açısı ve Türkiye’de ilk kez denenen “butik” danışmanlık hizmetleri ile oluşmuş, bugün geldiği noktada aldığı ödüllerle de uluslararası rekabette de markasının gücünü duyurabilmiş bir kurum.

Şirketimiz sürdürülebilir başarı için çalışmalarını, kurumsallaşmanın ve çalışan mutluluğunun daha da önem kazandığı bir ekonomi ve iş ortamında çalışanlarından ve yetiştirdiği gençlerin enerjilerinden aldığı güç ile ödün vermeksizin sürdürmektedir. Şirketimiz sürdürülebilir büyümesinin temelinde; 17 yıllık mali işler tecrübesi ve sektörel bilgi birikimi, kurumsal değerlerimiz, başta Balıklı Audit | Advisory ve Balıklı Akademi olmak üzere güçlü markalarımız, müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, işini aşkla yapan, aidiyeti yüksek, yetkin ve tecrübeli insan kaynağımız, ülkemizin her köşesine ulaşan güçlü ağımız yer alıyor. Müşterilerimize “güçlü mali sistemler, güçlü şirketlerin temel koşuludur” idealiyle çalışıyoruz. Bundan sonra da hiç durmaksızın gücümüz yettiğince çalışmak, yüksek başarıyı hedeflemek ve hep daha ileriye ulaşmak en vazgeçilmez ilkelerimiz olacaktır.

17 yıllık Balıklı Group geçmişinde, değişmeyen tek bir şey vardır;

Başlangıç günlerindeki engel tanımaz özgüven, azim ve fedakarlıkları ile Balıklı ekibinin ve mali işler alanında yetiştirdiği yetenekli gençlerinin işlerine duydukları aşk ve ülkelerine olan sevgi ve bağlılıkları!

Nice Yıllara!

Tuğba Balıklı

Yönetim Kurulu Başkanı